• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Спільна таємниця успіху – спільна праця!

Сьогодні ми відкрили вперше в нашому коледжі Великоднє дерево! Це особливий момент, який запам'ятається нам надовго.

Студенти 32 групи на чолі з Вірою Вікторівною Буяновською розквітли в творчості, оздобивши наше великоднє дерево неймовірною красою та витонченістю.

Також хочемо висловити щирі слова подяки Збройним Силам України за мирне небо, яке забезпечує наш спокій та безпеку.

Не менш важливою є підтримка адміністрації, за яку ми щиро дякуємо, за небайдужість до наших ініціатив та заохочення до кожної нашої спроби зробити наше навчальне оточення ще кращим.

Нехай наша спільна праця продовжує дарувати нам радість та натхнення!

Відтепер кожен з нас матиме можливість відчути атмосферу свята, розквітання та весняної радості, проходячи повз цей чудовий витвір мистецтва.

Дякуємо всім, хто долучився до цього захоплюючого проекту.

Нехай наше Великоднє дерево приносить нам усім лише радість та відчуття спільності!