Студентська їдальня

їдальня.jpg

Студентська їдальня педагогічного коледжу є структурним підрозділом навчального закладу, розрахована на 120 посадочних місць, в якій за один день харчується 360 – 400 чоловік. Робота студентської їдальні спрямована на виконання Закону України № 2249-VIII від 19.12.2017 року «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»; Указу Президента України № 927/2010 від 30.09.2010 року «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді»; наказу Міністерства освіти і науки України № 467 від 26.04.2013 року «Про започаткування у 2013 році Президентської програми для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України»»; Комплексної програми «Освіта Одещини» на 2011-2014 роки; реалізацію положень Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом на 2015 – 2020 роки.

Середня вартість комплексних обідів складає від 15 грн. 00 коп. Завідуюча студентською їдальнею складає меню на кожен день, в якому є 2 перших страви, 3-4 других страви на особистий вибір відвідувачів. Кондитерські вироби, випічку хлібобулочних виробів працівники їдальні здійснюють самостійно.

Забезпечене харчування викладачів та працівників навчального закладу, студентської молоді коледжу, особлива увага приділяється харчуванню пільгової категорії студентів, студенти-сироти харчуються три рази на день комплексними обідами безкоштовно. Два рази на семестр отримують талони на безкоштовне харчування 100-120 студентів таких категорій: інваліди з дитинства та інваліди 1-3груп, з малозабезпечених сімей, «чорнобильці», відмінники навчання, студенти з дітьми віком до трьох років, кандидати до збірної команди училища з різних видів спорту, активні учасники художньої самодіяльності.

У святкові дні: День студентського самоврядування, фестиваль педагогічної майстерності, Новий рік, День здоров’я, День народження навчального закладу, День студента, а також під час проведення обласних та регіональних олімпіад серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Одеської області та Південного регіону України, науково-практичних конференцій працівники їдальні забезпечують студентів безкоштовним харчуванням.