• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Зустріч зі стейкхолдерами

Шановні стейкхолдери Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж»! Запрошуємо вас 18 листопада 2022 року о 14.00 взяти участь в онлайн-засіданні «круглого столу» за участі адміністрації коледжу та здобувачів випускного курсу першого бакалаврського рівня вищої освіти.

У рамках «круглого столу» пропонуються до розгляду такі питання:

1. Методичний рівень підготовки студентів бакалаврату до проходження різних видів педагогічної практики.

2. Аналіз результатів проходжененя акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Початкова освіта» у 2021-2022 навчальному році.

3. Планування заходів, спрямованих на покращення ефективності співпраці коледжу та баз практики.

4. Зауваження та пропозиції щодо змісту, цілей та програмних результатів навчання за освітньо-професійною програмою «Початкова освіта».

Приєднатися до зустрічі можна за посиланням:

https://meet.google.com/bzd-eyzu-vgu (Google Meet)

Останні пости