Інтерактивний семінар «Бібліотечний цифровий контент епохи штучного інтелекту»

24 травня 2024 року на платформі «Zoom» відбувся інтерактивний семінар «Бібліотечний цифровий контент епохи штучного інтелекту».

Під час заходу розглядалися актуальні тенденції у світі цифрового контенту, пов’язані з розвитком штучного інтелекту.

Наталія Чернишенко, завідувачка бібліотеки приватного вищого навчального закладу «Харківський міжнародний медичний університет» розповіла про використання можливостей нейромереж та штучного інтелекту для створення бібліотечного медіаконтенту.

Наталя Шепелєва, PhD (соціальна робота), завідувачка сектору інноватики та професійного розвитку відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка розкрила секрети створення презентацій за допомогою штучного інтелекту з використанням інструментів платформи «Wepik».

Захід відбувся в межах ALL DIGITAL Weeks 2024. Реалізовано ХДНБ ім. В. Г. Короленка за підтримки Харківського обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація у співпраці з Науковою бібліотекою Київського національного університету культури і мистецтв.

Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний, ПРОДУКТИВНИЙ, насичений захід.Такі семінари рухають освіту вперед.

Творчої наснаги, миру і добра Вам, колеги і дякуємо за запрошення.

Все буде Україна!