• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Щасливі повідомити! Це воює вона. Пост подяка

Бібліотека Комунального закладу Балтський педагогічний фаховий коледж щиро дякує Команді Національного Демократичного Інституту за неймовірно пізнавальну, цікаву та надзвичайно актуальну, в наш час книгу "Це воює вона". 25 текстів, 25 ілюстрацій, 25 героїнь. Героїні цієї особливої книжки - надзвичайно сміливі. Серед них кулеметниці, аєророзвідниці, водійки БМП, морпіхи, бойові медикині, командири взводів, громадські діячки. Усі вони стали на захист України в російсько - українській війні.

Серед героїнь Ніна Прокоп'єва - боєць Нацгвардії, наша гордість, випускниця Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж" (2011 р). Пишаємося тобою, Ніно! Нехай оптимізм і натхнення ніколи не покидають тебе. Будь впевна у завтрашньому дні та йди вперед до своїх цілей. Віремо, що разом ми дочекаємося перемоги України та зустрінемо мирні дні.

Безкоштовна передача книжки "Це воює вона" стала можливою в рамках програми "Сприяння рівності та протидія дискримінації" Національного Демократичного Інституту (НДІ) та громадської організації "Жіночий ветеранський рух" за підтримки Швеції, а також завдяки співпраці благодійного фонду " Бібліотечна країна" та видавництва "Видавництво ".

Дякуємо Національному Демократичному Інституту Міжнародних Відносин, що вибрали і нашу бібліотеку.

Запрошує до читання!

Щира подяка дарувальникам.

Всім МИРУ та ПЕРЕМОГИ!

Боєць Нацгвардії Ніна Прокоп’єва: "Комбат сказав мені: "Не кухар і не медик? Тоді можеш не їхати, однаково виженемо"

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"БАЛТСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ"

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС​

• Facebook Социальной Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • Телефон: +(380) 04866 22770

•                  +(380) 0486623791

• Email:  info@bpu.edu.ua

Приймальна комісія: +(380) 04866 23804

Адреса:

66101, Одеська область,

м. Балта, вул. Шевченка, 2

Авторські права 2021 © Балтський педагогічний фаховий коледж.

Усі права захищені.