top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Швейцарсько-український проєкт "Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU"

В липні - серпні 2022 р. викладачка предметно-циклової комісії викладачів соціально-економічних дисциплін Кифоренко Т.Т. працювала як майстер-тренерка у проєкті "Літні клуби для дітей і підлітків (6-16 років) у місті Чернігові та територіальних громадах Чернігівської області" за сприяння громадських організацій: DOCCU (швейцарсько-український проєкт "Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU", GoGlobal, фінська церковна допомога - FCA.

З 4 по 22 липня викладачка була організаторкою онлайн-тренінгу "Методичний супровід педагогів щодо організації діяльності літніх дитячих клубів" і майстер-тренеркою для вчителів з різних куточків України, які мали бути залучені до організації роботи літніх клубів для дітей.

Особисто здійснила навчання для 40 вчителів/вчительок міста Чернігова, 71 вчителів/вчительок Верховинської, Поромівської, Сокирянської, Новоукраїнської, Яготинської, Пирятинської, Теофіпольської ТГ.

В серпні Тетяною Тимофіївною було проведено рефлексійні онлайн-сесії для вчителів і вчительок, які були залучені до організації роботи літніх клубів для дітей в м. Чернігів, здійснено оцінювання короткометражних фільмів “Chernihiv KOLO fest”, створених представниками літніх клубів, в яких були відображені активності по локаціях, оформлено звітність про пророблену роботу.6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидан

コメント


bottom of page