Участь у інтелектуальному конкурсі «Математичний крос» серед студентів фахової передвищої освіти закладів Одеської області

24 квітня 2024 року відбувся інтелектуальний конкурс «Математичний крос» серед студентів фахової передвищої освіти закладів Одеської області, в якому взяли участь 64 учасники із 32 фахових коледжів. Метою конкурсу було виявлення юних талантів і обдарувань з математики, розвиток їх логічного та аналітичного мислення, уміння швидко приймати рішення в нестандартних ситуаціях, розвиток творчих здібностей, формування практичних навичок використання математичних знань в повсякденному житті. Активними учасниками даного конкурсу були відвідувачі математичного гуртка, студенти 12 групи Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» Данилюк Дарія та Товкан Валерія, які вибороли перше та друге індивідуальні місця (викладач Бондаренко Л.С.). Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

2 перегляди0 коментарів