Участь у науково-практичній конференції "Знахідки пошукової, дослідницької діяльності студентів"

Викладач математики Ступак Галина Адольфівна висловлює подяку студентці 23 групи Долженковій Анастасії за участь у науково-практичній конференції "Знахідки пошукової, дослідницької діяльності студентів", яка відбулась 9 травня 2024 року.

Тема доповіді - "Чарівний світ многогранників" - цікава та захоплююча. Анастасія дослідила, що многогранні форми популярні в різних сферах людської діяльності: образотворчому і декоративно-ужитковому мистецтві, архітектурі, різних видах дизайну, ювелірній справі, кулінарії. Студентка знайшла многогранники у місті Балта у формах будівель і пам'ятників та зафіксувала їх на фото.

Діяльність Студентського наукового товариства нашого коледжу спонукає здобувачів освіти до пізнання нового, формує вміння творчо презентувати власні здобутки і надихає на самоосвіту.