Участь в спільному методичному об'єднанні з викладачами педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії

20 березня 2024 року викладачі циклової комісії іноземної мови Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» взяли участь в спільному методичному об'єднанні з викладачами педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії. Під час зустрічі розглянуто актуальну тему «Формування комунікативної компетентності у здобувачів освіти з ООП».

Організаторами зустрічі вдало підібрано структуру її проведення: послідовні виступи спікерів, динамічна подача інформації, застосування інтерактивних технологій та залучення здобувачів освіти. Даний захід був продуктивним, цікавим та насиченим, виступаючим вдалося вдало поєднати науково-теоретичну інформацію та продемонструвати її практичне втілення.

Питання, які розглядалися, викликали жваві дискусії серед колег, сприяли пошуку нових методичних прийомів. Серед актуальних висвітлених питань були наступні:

- освітні труднощі здобувачів освіти з порушеннями зору;

- новітні методи та прийоми роботи зі здобувачами з ООП;

- метод асоціативних символів у навчанні англійської мови учнів;

- система виявлення обдарованих дітей;

- використання творчих завдань та прийоми роботи з ними.

Проведене засідання сприяло підвищенню педагогічної кваліфікації викладачів коледжів, мало велике значення для подальшого професійного розвитку. Участь у подібних заходах– це чудова нагода поспілкуватися з колегами, обмінятися досвідом, отримати потік свіжих педагогічних ідей.

Голова циклової комісії Катерина Подуфалова висловила слова щирої вдячності щодо організації заходу та побажала усім присутнім ПЕРЕМОГИ та МИРУ!!!

3 перегляди0 коментарів