Урок волонтерства

Волонтерство - це надзвичайно важлива і корисна активність для розвитку підлітків, а також реальна можливість позитивно впливати на свій навчальний заклад і громаду загалом.

28 березня 2024 року викладач Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» Максим Чорба провів урок волонтерства.

Організаторами є: ГО «Українська Волонтерська Служба», ГО «Рух Олександра Педана «ДЖУНІОРС» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Метою уроку було розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути студентів, як своїми діями вони можуть вплинути на розв’язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні. Студентів було змотивовано на пошук та долучення до волонтерських можливостей.

Малими кроками до омріяної перемоги!