Студентське наукове товариство

27 листопада 2023 року у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» стартувало Студентське наукове товариство, добровільне творче об’єднання студентів, що сприяє розвитку вмотивованості до наукової діяльності та навчання впродовж життя. 17 здобувачів освіти випробовують себе у ролях науковців - дослідників, а також свої сили у різних напрямах обдарованості: інтелектуальному, практично - перетворювальному, художньо-естетичному, комунікативно-організаційному, психомоторному тощо. Голова студентського СНТ - студент 33 групи Ребрій Олександр, керівник студентського методичного центру – Гончарук В.Г. На першому засіданні учасники обговорили і затвердили план роботи на поточний навчальний рік, було визначено і затверджено тематику досліджень, призначено наукових керівників. Учасники засідання відвідали бібліотеку коледжу, де під керівництвом Зубарєвої Г.Ф. практично працювали з каталогами, вчилися укладати та оформляти бібліографію, здійснювати пошук наукових джерел і працювати з довідковою літературою. У кожного студента є науковий консультант, в той самий час, здобувач освіти самостійно оволодіває основними поняттями та ідеями, а не отримує їх в готовому вигляді від викладача. Така форма неформальної взаємодії студента та викладача допоможе змінити їх психолого-педагогічні ролі, буде сприяти узагальненню та популяризації досвіду роботи, проведенню навчальних, наукових, пошукових, соціологічних досліджень, прищепленню інтересу до науки, навчальних дисциплін. Бажаємо всім науковцям невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів та мирного неба! Разом до Перемоги! Все буде Україна!