Робоча нарада дирекції закладу освіти з кураторами академічних груп

Куратор академічної групи здійснює виховний влив на здобувачів освіти шляхом проведення різноманітних виховних заходів та залучення молоді до самовиховання, сприяє становленню доброзичливих, морально-етичних, гуманістичних стосунків серед студентства, виступає посередником у взаємодії вихованців із викладацьким складом та дирекцією закладу освіти. Особливу відповідальність в роботі покладено на куратора групи в період дії правового режиму воєнного стану. Тому 29 серпня 2023 року відбулася робоча нарада дирекції закладу освіти з кураторами академічних груп, під час якої відбулося проведення підсумків роботи у 2022-2023н.р. та окреслено основні напрямки роботи у 2023-2024н.р., серед яких є: громадянсько-патріотичне, військово-патріотичне, екологічне, професійне, духовно-моральне, студентське самоврядування, безпека під час війни, волонтерська діяльність. Разом до Перемоги! Тримаємо освітянський фронт! Слава Україні! Героям Слава!

コメント