Разом ми здатні творити справжні дива. Разом ми значно сильніші

16 травня у переддень Всеукраїнського Дня науки у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбувся науково-практичний семінар «Фахова підготовка майбутніх педагогів до професійної діяльності в умовах реформування освітньої галузі».

Метою семінару є об’єднання зусиль науковців та практиків щодо осмислення досвіду, викликів, ідей і рішень з проблеми підготовки та професійного розвитку вчителів в умовах впровадження освітньої реформи.

У пленарному засіданні взяли участь: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії початкового навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Муковіз О.П.; старший науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Копосов П.Г.; заступник директора з НВР, вчитель початкових класів Балтського ліцею №2 Калініна Н.А.; заступник декана з педагогічної практики, викладач, аспірант УДПУ імені Павла Тичини Байдюк Л.М.; викладач, аспірант УДПУ імені Павла Тичини Мельничук В.О.; директор КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж», кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України Іванніков С.І., завідувачка навчально-методичної лабораторії бакалаврату, доктор філософії Подуфалова К.Ю.; заступник директора з навчальної роботи, аспірант Штурба А.О., завідувачка навчально-виробничої практики, Заслужений працівник освіти України Печарська В.П.; завідувачка навчально-методичного кабінету Гончарук В.Г.; викладачі, аспіранти – Щур В.А., Буяновська В.В., Іваннікова О.М., Іванов В.В., Разводова М.В., Березюк Д.І.

У рамках проведення семінару відбувся тренінг «Стаємо сильнішими разом» з використанням ОДГ/ОПЛ задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни. Тренінгове заняття для студентів випускного курсу проведено майстер-тренеркою з ОДГ/ОПЛ швейцарсько-українського проєкту DECIDE, андрагогом, викладачкою соціально-економічних дисциплін коледжу Кифоренко Т.Т.

Учасники семінару представили чотири області України – Одеську, Черкаську, Кіровоградську, Київську. Зустріч колег-однодумців довела істину про те, що хтось на іншому боці країни торує шлях, яким так завзято просувається педагогічний колектив Балтського педагогічного фахового коледжу. Можна взяти на озброєння висновки учасників семінару, спиратися на їх досвід. Можна поділитися власним і допомогти зробити освітню систему України кращою і ближчою до тієї, якою хочемо бачити її ми – безпосередні працівники і творці.

Завідувачка навчально-методичного кабінету

КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» Гончарук В.Г.