Проєкт "Speaking club"

В рамках нового проєкту "Speaking club", який стартував в Комунальному закладі "Балтський педагогічний фаховий коледж", відбулася перша зустріч учасників із організаторами - цикловою комісією викладачів іноземної мови.

Мета розмовного клубу - навчити студентів боротися з труднощами мовного бар'єру для живого спілкування, вдосконалювати свої комунікативні навички.

Спікерами розмовного клубу стали Катерина Подуфалова, Антоніна Штурба, Світлана Попельницька та Анна Шиліна.

Організатори ознайомили учасників із напрямами подальшої взаємодії, а студенти, в свою чергу, висловлювали побажання щодо тематики тренінгів, наголошували на складних граматичних аспектах, які б хотіли детально проаналізувати та закріпити.

Розмовний клуб допоможе студентам не тільки підвищити власний рівень англійської мови, а й знайти нових друзів, які також зацікавлені у вивченні мови.

3 перегляди0 коментарів