Профорієнтаційна робота

Відповідно до плану роботи Приймальної комісії КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» заступник директора з гуманітарної освіти і виховання Тетяна Притуляк, завідувач бібліотеки Тетяна Зубарева, викладач природничих дисциплін Наталія Нікітюк, голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін Анатолій Лекар 21 лютого 2024 року проводили профорієнтаційну роботу з випускникам 9 – 11 класів в таких закладах освіти: Зеленогірський ліцей, Гвоздавський ліцей, Познанський ліцей, Ясенівський ліцей.

Адміністрація педагогічного коледжу щиро вдячна директорам та педагогічним колективам закладів освіти за організацію зустрічі з учнями.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати та навчатися в режимі офлайн!

3 перегляди0 коментарів