Профорієнтаційна робота в м. Роздільна

15 лютого 2024 року в рамках профорієнтаційної роботи викладачі циклової комісії іноземної мови Світлана Попельницька та Катерина Подуфалова відвідали всі школи м.Роздільна Одеської області.

Під час зустрічі ознайомили школярів з умовами вступу до коледжу, надали вичерпну інформацію про основну та додаткові спеціалізації, розповіли про рівні освіти, які надає заклад: вищу та фахову передвищу освіту.

Старшокласники отримали буклети з необхідною інформацією, дізналися про існуючі сторінки коледжу в соціальних мережах. Впевнені, що усі бажаючі обрати одну з найпочесніших професій - професію вчителя,завітають до нашого закладу освіти на День відкритих дверей, який відбудеться 25 березня о 10.00 та на власні очі зможуть пересвідчитися в усіх перевагах здобуття освіти в Комунальному закладі "Балтський педагогічний фаховий коледж"!

2 перегляди0 коментарів