Практичні заняття щодо надання долікарської медичної допомоги при нещасних випадках

У повсякденному житті екстрені ситуації виникають несподівано – забої, розтяги, переломи, відмороження, теплові удари, ураження електричним струмом, утоплення. Особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першої першу медичну (долікарську) допомогу при дорожньо-транспортних пригодах, пораненим під час збройних протистоянь та транспортувати пораненого в сектор укриття в період дії правового режиму воєнного стану. На навчальних заняттях з предмету «Захист України» під час вивчення розділу «Долікарська допомога в загрозливих для життя станах в період дії правового режиму воєнного стану» викладачем медико-санітарної підготовки, медичним працівником Людмилою Одольською систематично проводяться зі студентами практичні заняття щодо надання долікарської медичної допомоги при нещасних випадках, проведення заходів з реанімації постраждалого, а також студенти отримують практичні уміння та навички з техніки накладання пов’язок, зупинки кровотечі, пораненнях.

Працюємо і навчаємо! Вистоїмо і Переможемо! Все буде Україна!

4 перегляди0 коментарів