Плекаємо інтелектуальну еліту незалежної України.

У моєму словнику немає слова «неможливо»

Наполеон Бонапарт

9 травня 2024 року у Комунальному закладі «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулася студентська науково-практична конференція «Знахідки пошукової, дослідницької діяльності студентів».

У коледжі діє Студентське наукове товариство, 17 студентів мали можливість ознайомитись з основами дослідницько-пошукової діяльності. Здобувачі освіти протягом навчального року виконували науково-дослідну, науково-пошукову роботу, трансформуючи навчання у самонавчання, запускаючи механізм саморозвитку.

Сенчак Аліна, 31 гр., Кравченко Дарина, 31 гр., Долженкова Анастасія, 23 гр., Кравченко Катерина, 45 гр., Вадатурський Павло, 12 гр., Товкан Валерія, 12 гр., Білоус Олеся, 21 гр., Конгтхавонг Міранда, 22 гр., Грабован Микола, 22 гр., Ярова Наталія, 14 гр., Ребрій Олександр, 33 гр., Тутевич Антон, 32 гр. випробували себе у ролі науковця-дослідника, а також свої сили в різних видах обдарованості: інтелектуальному, практично-перетворювальному, мистецькому, комунікативно-організаційному, спортивному.

Голова СНТ, Ребрій Олександр відзначив, що дослідницько-пошукова робота з часом знайде своє продовження у науковій роботі, початкові уміння і навички будуть у пригоді під час навчання у закладах вищої освіти.

Завідувачка навчально-методичного кабінету Гончарук В.Г. висловила подяку науковим керівникам, високопрофесійним викладачам, які здійснювали супровід і допомогу, мотивували здобувачів освіти до дослідницької діяльності.

Захист робіт переконав присутніх у тому, що учасники СНТ осмислили процес підготовки вчителя нової формації.

Учасники товариства культивують у собі кращі риси української ментальності – працелюбність, свободу, справедливість, чесність, гуманізм.

Обдарована молодь сьогодні переконує світ у силі духу України. Всупереч, а не завдяки!

Це мабуть і є український феномен.