Перестало битися серце ветерана педагогічної праці Балтського педагогічного коледжу

22 листопада 2023року перестало битися серце ветерана педагогічної праці Балтського педагогічного коледжу Кузьміної Валентини Андріївни, талановитого професіонала педагогічної справи, мудрого наставника молодого покоління, доброзичливої колеги.

Кузьміна В.А. народилася 6 січня 1944 року, з 1984 року працювала викладачем іноземної мови в Балтському педагогічному коледжі. 28 років свого життя Валентина Андріївна віддала рідному закладу освіти.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку педагогічних кадрів нагороджена грамотами Міністерства освіти України, знаком «Відмінник освіти України».

Світла пам'ять про Валентину Андріївну назавжди залишиться у серцях її колег та багатьох поколінь випускників.

Дирекція, профспілковий комітет, колектив викладачів, співробітників коледжу глибоко сумують з приводу важкої втрати і висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким покійної.