• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Педагогічна практика студентів ІІ курсу бакалаврату

Навчально-виробнича практика здобувачів ІІ курсу першого бакалаврського рівня вищої освіти проходила на базі Балтського ліцею № 2 Балтської міської ради з 18 по 22 грудня 2023 року.

Основними завданнями педагогінчої практики є: розширити професійну ерудицію, поглибити психолого-педагогічні знання, вміння і навички студентів, отримані у процесі вивчення теоретичних питань та методик навчання предметів початкової освіти.

Під час проходження педагогічної практики студенти мали змогу спостерігати уроки в початкових класах, ознайомитися з основними вимогами до вчителя Нової української школи, навчилися планувати окремі елементи виховного процесу. Студенти успішно виконали всі завдання даного виду практики, креативно підійшли до проведення виховних заходів, творчо

оформили звітну документацію.

Дирекцією Балтського ліцею № 2 було створено сприятливі умови для проходження студентами практики, а вчителі початкових класів охоче ділилися із майбутніми фахівцями секретами педагогічної майстерності.

Студенти ще раз переконалися в тому, що професія вчителя початкових класів потребує професійних знань, практичних вмінь, терпіння, творчості, щоб щодня зробити життя дітей активним, веселим, цікавим.

У багатьох дітей батьки сьогодні на війні, де, ризикуючи своїм життям, захищають суверенітет нашої держави, бережуть життя кожного з нас. Цікаві уроки, турботливе ставлення вчителя до дітей, долучення їх до активного дозвілля є для учнів надто важливим.

Студенти разом з учителями проводили пізнавальні виховні заходи, підтримували дітей під час повітряних тривог, піклуватись про їх життя та здоров’я.

То ж продовжуємо тримати освітній фронт! Разом до Перемоги!

Завідувач навчально-виробничої практики В.П.Печарська

63 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"БАЛТСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ"

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС​

• Facebook Социальной Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • Телефон: +(380) 04866 22770

•                  +(380) 0486623791

• Email:  info@bpu.edu.ua

Приймальна комісія: +(380) 04866 23804

Адреса:

66101, Одеська область,

м. Балта, вул. Шевченка, 2

Авторські права 2021 © Балтський педагогічний фаховий коледж.

Усі права захищені.