Освітній майстер-клас "Дислексія як нейропсихологічний феномен: історія, сучасний стан, лайфхаки для вчителів"

19 квітня 2024 року, у рамках роботи Інноваційного освітнього хабу на базі КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж", викладач циклової комісії філологічних дисциплін, кандидат філологічних наук Анна Костянтинівна Димовська провела освітній майстер-клас "Дислексія як нейропсихологічний феномен: історія, сучасний стан, лайфхаки для вчителів". На заході були присутні вчителі початкових класів шкіл міста Балти та Центру раннього розвитку "Ладушки", викладачі-методисти предметів мовно-літературної ОГ, члени адміністрації коледжу.

Дислексія - нейропсихологічний феномен, пов'язаний з труднощами в опануванні навички читання. Анна Костянтинівна ознайомила присутніх з історією дослідження цього поняття, ознаками дислексії в учнів, висвітлила сучасний стан вивчення цієї проблеми на Заході та в Україні, запропонувала дієві методики роботи з дислексиками, надала освітянам методичні матеріали для навчання дітей із труднощами навчання. Учасники зустрічі жваво долучилися до обговорення нині актуальної теми, поділилися досвідом роботи з дислексиками.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ТРИМАЙМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ!

2 перегляди0 коментарів