Оркестром 11 бригади Національної Гвардії України імені Михайла Грушевського відвідали Балтський педагогічний фаховий коледж у День вишиванки

Оновлено: 23 трав.

16 травня 2024 року, начальник Подільської РВА Михайло Лазаренко спільно з Оркестром 11 бригади Національної Гвардії України імені Михайла Грушевського відвідали Балтський педагогічний фаховий коледж.

Студенти, діти та викладачі мали змогу почути патріотичні пісні, що навчать дітей:

- високої патріотичної свідомості;

- почуттю вірності;

- любові до Батьківщини.

Студентський та педагогічний колективи радо зустрічали поважних гостей, всі разом співали пісні та танцювали з прапорцями України.

Студенти мали змогу розповісти цікаві історії з життя коледжу, поспікувалися з військовими.

«Саме молодь забезпечує соціальну мобільність суспільства та постає джерелом ініціативи та вдосконалення всіх сфер суспільного життя. Тільки їй належить особлива відповідальність за долю країни» - зауважив Михайло Дмитрович.

Миру, процвітання та добробуту нашій славній Україні!