Науково - практична конференція СНТ

17 травня 2023 року в КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" пройшла науково-практична конференція, завдячуючи нашим ЗСУ, ми змогли провести такий захід без сигналу повітряної тривоги. Цього року 13 студентів випробовували себе у ролі науковців. Члени Студентського наукового товариства презентували актуальні теми для нашої сучасності з різних дисциплін.

Конференція розпочалася із вітального слова завідуючої навчально-методичним кабінетом Гончарук В.Г. Згодом до слова доєднався голова СНТ Ребрій Олександр, який доповів студентській спільноті про актуальність науки в сучасних науках. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити заслуги перед суспільством у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято українських вчених. 20 травня і ми з вами будемо відзначати Всеукраїнський день науки. Голова побажав усім студентам-науковцям невтомності, новаторського пошуку, втілення власних інноваційних проєктів задля прогресу, миру і розвитку в Україні. До конференції були запрошені також керівники, студенти яких виконували науково-пошукову роботу. Усіх учасників науково-пошукової конференції було нагороджено дипломами, а керівників подяками. Керівникам було висловлено подяку за активну підготовку студентської молоді до дослідницької діяльності. Віримо, що Україна і наука переможуть!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!