Навчальні тренування з метою закріплення правил поведінки в разі надзвичайної ситуації

У Комунальному закладі «Балтський педагогічний фаховий коледж» проведено навчальні тренування з метою закріплення правил поведінки в разі надзвичайної ситуації в період дії воєнного стану. У навчанні взяли участь всі учасники освітнього процесу-викладачі,студенти,працівники. Було відпрацьовано шляхи евакуації з навчальних корпусів,студентського гуртожитку,інших приміщень коледжу. Валентин Одінцов, начальник штабу ЦО в коледжі, відмітив правильне та чітке відпрацювання дій. Директор коледжу Сергій Іванніков акцентував увагу на те,що від умінь реально оцінити дану ситуацію,правильно обрати порядок дій залежить життя та здоров'я людини. Тому в черговий раз закликав присутніх не нехтувати сигналами повітряних тривог, уважно прислухатися до голосових повідомлень, завжди піклуватися про себе, про своїх рідних та про людей, які знаходяться поруч.