top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Моніторинг кар’єрного шляху випускників закладу освіти

Щорічно КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» проводить моніторинг кар’єрного шляху випускників закладу освіти. Навчально-методичною лабораторією бакалаврату було започатковано проведення ряду освітніх майстер-класів від випускників коледжу, які досягли значних успіхів на педагогічній ниві.

1 березня 2023 року в стінах закладу стартував перший освітній майстер-клас «Маршрути успіху: як українські вчителі наближають Перемогу» за участі випускників коледжу різних років, а нині успішних педагогів!

Організаторка заходу, Катерина Подуфалова, представила спікерів зустрічі: Світлана Білоусова - вчитель початкових класів Балтського ліцею № 2, випускниця 2013 року;

Олександр Шитико - старший вихователь ДПУ «Міжнародний дитячий центр Артек», випускник бакалаврату 2022 року;

Анастасія Іванічева - вчитель початкових класів КУ «Жеребківський ліцей Ананьївської міської ради», випускниця 2020 року.

Учасниками стали студенти І – ІV курсів бакалаврату, випускники ФПО, викладачі та адміністрація коледжу.

Під час майстер-класу виступаючі розповідали про свій шлях педагогічного становлення, ділилися власними досягненнями, надбаннями та здобутками, «родзинками» в роботі з дітьми, звертали особливу увагу на специфіку роботи з вихованцями у період режиму воєнного стану. Говорили не лише про професію педагога, а й надихали на успіх, на досягнення власної життєвої мети і на постійний розвиток, який і є запорукою вдалого майбутнього.

Проведення такого заходу відкрило нові можливості для зміцнення відносин партнерства та співпраці між випускниками, здобувачами та викладачами коледжу.

Висловлюємо вдячність спікерам заходу за сприяння професійної орієнтації талановитої студентської молоді та бажаємо їм подальших професійних педагогічних звершень. Ви – гордість Балтського педагогічного фахового коледжу!


20 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page