• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Методичне об’єднання кураторів груп та вихователів студентського гуртожитку

25 червня 2024р. відбулося засідання методичного об’єднання кураторів груп та вихователів студентського гуртожитку. Заступник директора з навчальної роботи Антоніни Штурба та заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяна Притуляк обговорили питання щодо посилення роботи із здобувачами освіти під час літніх канікул із врахуванням власних інтернет ресурсів з питань профілактики та запобігання дитячому травматизму, дотримання вимог безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, охорони праці, пожежної безпеки та алгоритму дій у випадку настання надзвичайних ситуацій в період дії правового режиму воєнного стану. Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати в режимі офлайн! Слава Україні! Героям Слава!

3 перегляди0 коментарів

Σχόλια