top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Літня педагогічна практика студентів Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж»


Студенти ІІІ-го курсу освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» проходять літню педагогічну практику.

Основними завданнями літньої практики є набуття вмінь та навичок самостійної роботи з дитячим колективом в умовах дитячого оздоровчого центру чи пришкільного майданчика, організовувати самоврядування в колективі і спрямовувати його діяльність, організувати різноманітну діяльність дітей, проводити творчу виховну діяльність за різними напрямами виховної роботи, піклуватися про здоров’я та життя дітей в умовах воєнного стану.

Здобувачі освіти під керівництвом досвідчених педагогів освітніх закладів успішно виконують обов’язки педагога-організатора, вихователя, керівника гуртка, практично набувають професійних компетентностей.

Гарні відгуки про роботу наших практикантів надходять від дирекції освітніх закладів нашого міста, району, МДЦ «ДПУ «Артек – UA» Пуща Водиця, «Артек – Прикарпаття», «Артек – Закарпаття», «Соколятя».

І це приємно. Адже активний відпочинок, заняття улюбленими справами є запорукою гарного настрою наших дітей.1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page