Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.
14 березня в актовій залі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулася зустріч студентів ІІ, ІІІ та ІV курсів зі старшим лейтенантом Першого відділення Подільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександром Ковальчуком; старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції відділення поліції № 1 Подільського РУП ГУНП в Одеській області майором поліції Владиславом Андрюшковим; начальником штабу Цивільної оборони педагогічного коледжу Валентином Одінцовим; викладачем закладу освіти, який з перших днів російсько-української війни боронив кордони та відстоював територіальну цілісність України – Павлом Маковським; практичним психологом Валерієм Івановим.
Нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої Перемоги.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в режимі офлайн!
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_734a1b6edce448f7bc06f006e50bcfad~mv2.jpg/v1/fill/w_116,h_59,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_734a1b6edce448f7bc06f006e50bcfad~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_84d5c1996e0f4960b6fd2963b33cfcce~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_84d5c1996e0f4960b6fd2963b33cfcce~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_7172c6b7f3594d49bd1ab5832da76797~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_7172c6b7f3594d49bd1ab5832da76797~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_1f8a78a1d36f45cb9b09ac224a4195e4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_1f8a78a1d36f45cb9b09ac224a4195e4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_ce032e467ebd44f18fd6761ffb1dcfdc~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_ce032e467ebd44f18fd6761ffb1dcfdc~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_5ed4d9be4b91470a8ce28a8d2429ad61~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_5ed4d9be4b91470a8ce28a8d2429ad61~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_aa7ccc79a56c46848d6d74263126ae81~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_aa7ccc79a56c46848d6d74263126ae81~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_ae4f0880ce704682a9c7de5da0f3b44a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_ae4f0880ce704682a9c7de5da0f3b44a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_02788c531540493abd48943e3cdf5345~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_02788c531540493abd48943e3cdf5345~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_9b1cdd81a8f2403b98931735f7365212~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_9b1cdd81a8f2403b98931735f7365212~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_646cd80f4dff46328920581ffdf143a3~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_646cd80f4dff46328920581ffdf143a3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b60f5c_607e49acc7ff4c74bf1a60a1a8e4139a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b60f5c_607e49acc7ff4c74bf1a60a1a8e4139a~mv2.jpg)