• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Зустріч ІІ, ІІІ та ІV курсів з нагоди Дня українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

14 березня в актовій залі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулася зустріч студентів ІІ, ІІІ та ІV курсів зі старшим лейтенантом Першого відділення Подільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександром Ковальчуком; старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції відділення поліції № 1 Подільського РУП ГУНП в Одеській області майором поліції Владиславом Андрюшковим; начальником штабу Цивільної оборони педагогічного коледжу Валентином Одінцовим; викладачем закладу освіти, який з перших днів російсько-української війни боронив кордони та відстоював територіальну цілісність України – Павлом Маковським; практичним психологом Валерієм Івановим.

Нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої Перемоги.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в режимі офлайн!

Слава Україні! Героям Слава!

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"БАЛТСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ"

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС​

• Facebook Социальной Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • Телефон: +(380) 04866 22770

•                  +(380) 0486623791

• Email:  info@bpu.edu.ua

Приймальна комісія: +(380) 04866 23804

Адреса:

66101, Одеська область,

м. Балта, вул. Шевченка, 2

Авторські права 2021 © Балтський педагогічний фаховий коледж.

Усі права захищені.