Зустріч активу академічних груп, студентської ради із старшим інспектором ювенальної превенції

З метою недопущення проявів агресії, дестабілізаційної поведінки та порушень з боку представників молоді Одещини, критичного ставлення до діяльності неформального об’єднання «ЧВК «Редан» в бібліотеці КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» 6 березня 2023р. відбулася зустріч активу академічних груп, студентської ради із старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції відділення поліції № 1 Подільського РУП ГУНП в Одеській області майором поліції Владиславом Андрюшковим та інспектором сектору кадрового забезпечення Анною Скоцеляз.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в системі офлайн!