top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Педагогічний колектив коледжу здійснює успішний поступ уперед в реалізації ідей концепції «НУШ"

Оновлено: 14 січ. 2022 р.

11 січня 2022 року в закладі відбулися педагогічні читання за темою «Інноваційні підходи до підготовки вчителя початкової освіти в умовах Нової української школи: від ідеї до практики». П’ятий рік поспіль у коледжі триває Всеукраїнський експеримент «Навчально-методичне забезпечення підготовки вчителів в умовах реформування освітньої галузі у 2017 -2022 рр.»

Викладачі спецкурсів, творчі групи, регіональні тренери, викладачі фахових методик виконують завдання дослідження, надають можливість здобувачам освіти оволодіти новими підходами і технологіями, допомагають їм віднайти ціннісно-смислову опору власної життєдіяльності, успішно реалізуватися в соціумі.

Доповідачі Щур В.А., Славінська О.М., Одінцова А.В. презентували роботу щодо впровадження в освітній процес результатів всеукраїнського експерименту:

- Щур В.А. « Інноваційні підходи до підготовки вчителя початкової освіти в умовах Нової української школи: від ідеї до практики».

- Славінська О.М. «Комунікативна компетентність як умова успішної професійної діяльності майбутнього вчителя початкової освіти».

- Одінцова А.В. «Інформаційно-цифрова компетентність у професійній підготовці вчителя початкових класів».

На читаннях виступив методист коледжу, співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, кандидат педагогічних наук Копосов П.Г., який акцентував увагу на вдосконаленні педагогічного інструментарію як умови педагогічної творчості, презентував навчально-методичний посібник «Нова українська школа: дидактичні особливості організації навчально-ігрової діяльності учнів 1- 2 класів».

Педагогічні читання як колективна форма самоосвітньої діяльності сприяє розвитку одного із значущих наскрізних вмінь сучасної компетентної особистості – уміння вчитися упродовж життя із захопленням та радістю.

Завідувач навчально-методичного кабінету В.Гончарук
19 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page