Засідання стипендіальної комісії

У четвер, 7 вересня 2023р., в кабінеті директора КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулося засідання стипендіальної комісії, до складу якої увійшли: Сергій Іванніков, голова стипендіальної комісії, директор закладу освіти; заступники директора, головний бухгалтер, голова батьківського комітету, голова студентської ради, члени профкому студентів. Члени комісії розглядали питання щодо призначення академічних стипендій здобувачам освіти І курсу, а також призначення соціальних стипендій студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; здобувачам освіти з числа дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій та з числа осіб, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи. Тримаємо освітянський фронт! Все буде Україна!

4 перегляди0 коментарів

コメント