Засідання Ради науковців коледжу

29 лютого 2024 року в Комунальному закладі "Балтський педагогічний фаховий коледж" відбулося засідання Ради науковців коледжу. На початку зустрічі директор закладу Сергій Іванніков привітав викладачів, які пройшли процедуру захисту дисертації в лютому місяці. Найщиріші вітання молодим науковцям - Марині Разводовій, Максиму Шевченку та Дмитру Березюку!

Членами ради обговорено ряд важливих питань: проведення міждисциплінарної науково-практичної конференції "Інновації в підготовці майбутніх вчителів початкової ланки освіти: візійний дискурс в умовах воєнного стану"; підготовка до друку статтей, що індексуються в науково-метричних базах Scopus, Web of Science; презентація бібліографічного покажчика друкованих праць науковців коледжу (упорядник Анна Димовська).

Під час засідання голова Ради Катерина Подуфалова проаналізувала участь науковців у Всеукраїнських проєктах, конференціях, стажуваннях, курсах підвищення кваліфікації, конкурсах, наукових семінарах та гостьових лекціях, акцентувала увагу на заходах, які будуть проводитися найближчим часом.

За результатами засідання ухвалили відповідні рішення.