top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Екскурсія до музею історії коледжу Комунального закладу " Балтський педагогічний фаховий коледж"

З початком нового навчального року у коледжі розпочалися екскурсії. Кожен знає Балтський педагогічний фаховий коледж - символ національної освіти.

Для студентів 1 курсу була організована цікава та пізнавальна екскурсія до Музею історії Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж" .

Кожен студент коледжу має знати історію створення та традиції свого навчального закладу. Тому студенти мали змогу завітати на екскурсію до музею історії коледжу .

Екскурсію провели студенти 3 курсу 2 групи - Заборська Ксенія, Тутевич Антон, Мостова Ганна, Гриценко Денис.

Студенти ознайомилися з експозиціями, які відтворюють життя студентів та викладачів тих часів, наукову діяльність чия діяльність була пов’язана з життям коледжу.

Серед едекспонатів Музею: нагороди та відзнаки коледжу, особисті речі й наукові праці викладачів, спортивні нагороди студентів та інше.

Музей розповідає також про участь студентства та працівників, викладачів в захисті своєї країни під час неоголошеної війни на Сході, що триває нині. Зокрема, експозиція, присвячена студентам-випускникам та викладачам, працівникам, які захищають і які загинули як герої, захищаючи свою Батьківщину.

Першокурсники оглядали експозиції, що розповідають про етапи становлення нашого освітнього закладу, знайомилися про найвідоміших викладачів та видатних випускників.

Для освіченої людини потрібно знати історію, культурну та наукову спадщину закладу вищої освіти.

Сьогодні ми намагаємося зберегти в пам’яті майбутніх поколінь свою історію і пишаємося своїми здобутками. Навчатися у стінах найвідомішого в Україні навчального закладу - почесно та відповідально.

По завершенні екскурсії студенти робили фото на пам'ять у найкращому коледжі України.

Хочеться зазначити, що ця подія залишиться назавжди в пам’яті наших першокурсників.

Слава Україні! Героям Слава!

Разом до перемоги!


9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page