"Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

У творчій атмосфері та ресурсній спільнодії провели суботній день педагоги Савранщини в межах програми підвищення кваліфікації вчителів "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення".

Навчання проводиться за сприяння The Lego Foundation та організації КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради".

У практичній діяльності ми …

• розклали основні акценти щодо розуміння діяльнісного підходу як базисного у ефективній ліквідації освітніх втрат та розривів.

• Дослідили дієві стратегії реалізації та індикатори успішного використання ДП у освітньому процесі.

• Особливу увагу зосередили на усвідомленні понять «характеристики діяльнісного підходу», «сфери розвитку особистості», «агентність» тощо.

• Наголосили на важливих аспектах, що допоможуть у створенні благополуччя як дітей так і педагогів.

Рефлексуючи, педагоги зазначили важливість «живого» професійного спілкування та підкреслили значення очних зустрічей.

Особливу вдячність висловлюємо Савранському ліцею за гостинний прийом та теплу атмосферу.

З великою приємністю зазначаю, що це була зустріч вмотивованих творчих педагів, які готові надати українській освіті нового потужного імпульсу!

Наші вчителі початкових класів – це неймовірні борці, які продовжуюють фундаментувати нову освіту країни!