День відкритих дверей

День відкритих дверей у Комунальному закладі «Балтський педагогічний фаховий коледж» - це традиційний захід нашого закладу освіти, до якого ретельно готується весь педагогічний колектив, працівники та студенти. До нашого коледжу завітали багато випускників загальноосвітніх навчальних закладів Одеської, Миколаївської та Вінницької областей. Присутні мали нагоду дізнатися про правила вступу до закладу в 2024 році та організацію освітнього процесу. Відповідальний секретар Печарська В.П. та заступник відповідального секретаря Подуфалова К.Ю. надали майбутнім вступникам вичерпні відповіді про особливості вступу на освітньо-професійний ступінь «Фаховий молодший бакалавр» та освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр». Також присутні відвідали музей коледжу,де дізналися багато цікавих фактів про історію Балтського педагогічного, ознайомилися із славними традиціями, значними здобутками викладачів та успіхами студентів. Ознайомившись із матеріально-технічною базою закладу, випускники та їх батьки, вчителі побачили, що в коледжі створено прекрасні умови для успішного оволодіння майбутньою професією та творчого розвитку талантів молоді. Студенти фахового молодшого бакалавру передвищої освіти та першого бакалаврського рівня вищої освіти продемонстрували свої кращі художні номери. Завідуюча гуртожитком Оровець М.О. та вихователі провели екскурсію гуртожитком, де присутні переконалися, що в коледжі створено всі безпечні умови для очного навчання та проживання в умовах воєнного стану. А закінчився захід екскурсією до студентської їдальні, де присутніх пригостили смачним чаєм та солодощами. Не дивлячись на повітряні тривоги та дощову погоду, настрій у всіх був гарний, піднесений, бо всі були налаштовані на знайомство та щире спілкування.

То ж запрошуємо випускників загальноосвітніх навчальних закладів вступати до нашого коледжу та оволодіти однією з найпочесніших професій - вчителя початкових класів та ряду додаткових спеціалізацій. Чекаємо на абітурієнтів 2024 року, майбутніх першокурсників, які з першого вересня поповнять нашу студентську родину.