Відкриття спорудженого флагштоку із Прапором України та Прапором навчального закладу

28 червня 2023 р. Український народ святкує важливе державне свято – 27 річницю ухвалення Верховною Радою України Основного Закону – Конституції України.

В КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» День Конституції України відзначено відкриттям спорудженого флагштоку із Прапором України та Прапором навчального закладу.

На урочистому зібранні за участі адміністрації, трудового колективу, здобувачів освіти, представників Територіального центру комплектування та Національної поліції виступив викладач соціально-економічних дисциплін Лекар А.М., який через призму тисячолітньої традиції українського державотворення здійснив історичний екскурс в процес українського правотворення та конституціоналізму.

Почесне право урочисто підняти Прапор України та Прапор закладу надано викладачеві фізичної культури Маковському П.П. та колишньому студенту Васильєву С.

Як Конституція України, так і символи держави та закладу кодують цінності Українського народу: волю, незалежність, суверенітет, цілісність, європейську перспективу, мир… Рашистський режим, держава-агресор рф не зупинить війною тисячолітній поступ української державності та конституціоналізму, а лише загострює відчуття національної гідності, громадянськості, патріотизму, україноцентричності та здатності до супротиву української нації, органічною складовою якої є колектив КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж».

З Днем Конституції України! Слава Україні!

4 перегляди0 коментарів