15 травня 2024 року на базі Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж" відбулася Всеукраїнська науково-практична студентська конференція "Фахова підготовка майбутніх педагогів до професійної діяльності в умовах реформування освітньої галузі".

До участі в заході долучився студент 1 курсу першого бакалаврського рівня вищої освіти Тітуренко Владислав, який виступив з доповіддю "Інновації в освіті ХХІ століття: напрямки і перспективи".

Науковий керівник - Подуфалова Катерина, доктор філософії, завідуюча навчально-методичною лабораторією бакалаврату.

Вдячні за співпрацю здобувачам освіти та їх керівникам з п'яти областей України, які виступили на заході!

1 перегляд0 коментарів