Всеобуч батьківської громади

Педагогічний колектив КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» завжди відкритий для спілкування з батьками. Тому в п’ятницю, 27 січня 2023р., в бібліотеці закладу освіти відбувся всеобуч батьківської громади. Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяна Притуляк, завідувач навчально-методичною лабораторією бакалаврату Катерина Подуфалова, психолог Валерій Іванов, вихователь студентського гуртожитку Софія Козачинська, голова студентської ради Ірина Карабіненко, керівники академічних груп надали фахову цілеспрямовану допомогу батькам у вихованні здорової, соціально адаптованої, всебічно розвиненої особистості дитини. Провели консультацію щодо взаємодії батьків і дитини в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Ми разом! Ми єдині! Ми сильні! Ми – це Україна!

3 перегляди0 коментарів