Виховний захід присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні у коледжі відбувся виховний захід для студентів 3 курсу бакалаврату, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це була яскрава зустріч з художницею і майстринею Світланою Нані із смт Слобідка, що на Кодимщині.

Світлана Миколаївна робить чудові флоромозаїки з насіння і круп, а також володіє багатьма іншими художніми техніками: ошибана, канзаші, квіти з ізолону...

Передає свої уміння дітям, адже працює вчителем образотворчого мистецтва і технологій.

Веде активне творче життя, організовує виставки та майстер-класи, бере участь у конкурсах, має багато нагород.

Пані Світлана встановила національні рекорди України "Найбільша картина з зерна" і "Найбільша кількість авторських картин з природного матеріалу".

Студенти послухали розповідь викладача Меленишин Наталії Борисівни про творчість майстрині, потім змогли поставити власні запитання героїні заходу. На завершення виготовили прикраси-підвіски у техніці флоромозаїки.

Всі учасники заходу отримали велику порцію натхнення, естетичне задоволення і позитивні емоції.

Пишаймося, що Україна має таких талановитих людей, цінуймо та підтримуймо їх!