Виховна година «Формування професійної мобільності педагогічних працівників».

28 березня 2023 року викладачами предметно-циклової комісії фізико-математичних дисциплін Шевченко І.А. та Одінцовою А.В. проведено відкриту виховну годину «Формування професійної мобільності педагогічних працівників».

Спікери зустрічі ознайомили студентів коледжу із складовими поняття «професійна мобільність», наголошували на необхідності розвитку мобільності та набуття практичних навичок використання сучасних ІКТ для формування професійної мобільності педагогічних працівників.

Здобувачі освіти охоче долучилися до обговорення нестандартних педагогічних ситуацій, брали участь у тренінгових вправах, виступали з власними ініціативами та вносили інноваційні пропозиції щодо вирішення педагогічних задач.

Викладачі комісії вдячні студенту ІІІ курсу бакалаврату Яременку Б. та студентці 21 групи Томіній В. за ініціативу у проведені даного заходу.

3 перегляди0 коментарів

Yorumlar