Вечір поезії у бібліотеці

20 березня 2024 року в бібліотеці Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж" відбувся вечір української поезії під назвою «Душі, полонені римою», що проходив в підтримку Національному тижню читання поезії.

Бібліотека коледжу зібрала усіх, хто всією душею і всім серцем любить поезію. Це прекрасна нагода висловити словами поезії почуття всеохоплюючої любові, нестримної радості або невтішного болю.

Поезія покликана хвилювати, додавати насолоду, плекати високі почуття. Саме у цьому залі зібрались ті, хто може говорити про життя не буденно, а римованими словами. Хто причастився до поезії хоч раз, має пам’ятати, що Муза дуже примхлива, вона приходить лише тоді, коли серце щире, відкрите до краси і болю.

На заході були презентовані авторські вірші гуртківців: Стафійчук Анастасії- студентки 45 групи, Ковбель Ганни -студентки ІІ курсу бакалаврату, Долженкової Анастасії - студентки 23 групи, Бондар Діана -студентки 23 групи, Ребрія Олександра -студента 33 групи, Римаренко Олександри - студентки 21 групи.

У залі витав доброзичливий настрій, адже кожен учасник поринув у чарівний світ поезії.

На закінчення вечора присутні студенти мали змогу переглянути книжкову викладку та зробити фото на згадку.