• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

День учителя в БПФК - 2022

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі. Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. З нагоди професійного свята та 92 річниці заснування Балтського педагогічного фахового коледжу, в закладі відбулися святкові урочистості. Педагоги та студенти радіють зустрічі та можливості подякувати Збройним силам України за захист і гідну боротьбу із російською окупаційною армією.