• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

23 квітня - Всесвітній День книги й авторського права

«Віват! Віват» скажімо книзі! Книга… Найбільше диво, створене людиною.

23 квітня її свято – Всесвітній день книги та авторського права (рішення 28 сесії ЮНЕСКО, яка відбулася у 1995 році). Вважається, що День книги відзначався ще в першій половині ХХ століття. Ідея свята належить Вісенту Клавелу Андресу – письменнику і редактору у Валенсії.«Книга подібна воді – дорогу проб’є усюди» – так стверджує народне прислів’я. Книга має свою особливу ауру, неповторну харизму. Саме їй – КНИЗІ – присвячено літературний вечір "Іі величність книга", який відбувся 22 квітня 2024 року в приміщенні читального залу бібліотеки.

Чарівні ведучі, студенти коледжу КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" - Стафійчук Анастія та Мельниченко Максим інформували присутніх про історію книги, її соціальну роль у суспільстві і значення книги у надважкий воєнний час.

Завідувач бібліотеки, Тетяна Зубарєва, проінформувала про підсумки участі Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!» для регіонів постраждалих від російської агресії. Спільними зусиллями було зібрано 60 екземплярів книг. Книги передано до Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки. Разом можемо більше!

Студенти коледжу долучилися до читання поезії про книгу, висловлювали думки та враження про прочитанні книги. Поезію читали студенти: Стафійчук Анастасія, Мішкой Катерина, Кравченко Катерина, Бурлик Юлія - студенти 45 групи, Паладій Анна - студентка 31 групи, Мельниченко Максим - студент 33 групи, Рубанський Сергій - студент 34 групи, Новіцька Любов - студентка 32 групи , Анчіфорова Анна - студентка 1 курсу бакалаврату.

Хотілося б найбільше побажати молоді, та людям яких ще не заполонила хвиля читання книг- ЧИТАЙТЕ, відкривайте для себе кожного дня Всесвіт книги!

Миру всім нам, бережіть себе і свої близьких та будьте здорові! Все буде Україна!

До нових зустрічей у бібліотеці!