Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Підрозділи Студентський гуртожиток

Студентський гуртожиток

Студентський гуртожиток Балтського педагогічного училища – це те місце, де проходять студентські будні у вільний від навчання час, де відбуваються найцікавіші історії, де формуються навички поваги до ближнього та засвоюються правила громадського життя. Це – не просто тимчасове житло для студентів, котрі приїхали здалеку, це затишний і комфортний дім. Гуртожиток гостинно зустрічає більше 400 мешканців, котрі приїздять здобувати педагогічну освіту з Одеської, Вінницької, Миколаївської, Кіровоградської та інших областей нашої великої країни.

Велика увага приділяється пропаганді здорового способу життя та піклуванню про здоров’я кожного студента. Задля цього у гуртожитку створено сучасний, забезпечений усім необхідним обладнанням та медикаментами медпункт, очолюваний кваліфікованим медпрацівником Одольською Л.В.

Роботу гуртожитку забезпечує колектив вихователів: Куруч С.В., Анохіна Є.Є., Голімбієвська І.В., Горячева А.М.

Колектив техпрацівників: Філіпенко Л.М., Чорна Н.О., Стебницька Л.С., Фадєєва Р.М., Моргунов А.К., Владимиров І.О., Кузнєцов О.В., Ворона І.В., вахтери: Присяжнюк В.І., Варцаба Л.В., Чиж І.Ю., Вакарчук Н.А.

 

1Колектив студентського гуртожитку

 

Випускники

 
 

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

  • Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".
Головне меню Підрозділи Студентський гуртожиток