Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Підрозділи Музей Нагороди та відзнаки

Нагороди та відзнаки

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців для початкової школи, впровадження в навчальний процес новітніх педагогічних технологій і науково-методичних досягнень, зміцнення соціального захисту студентів, активну громадську діяльність трудовий колектив Балтського педагогічного училища нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації.

1

 

За високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України, формування та популяризацію її міжнародного іміджу національна презентаційно-рейтингова програма «Діловий імідж України. Національні досягнення» відзначила трудовий колектив почесною нагородою – срібною відзнакою «Визнання року – 2009» та золотою відзнакою «Визнання року – 2010» у номінації «Освіта та наука України» серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

 2 3 

За вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України громадська організація «Флагмани освіти і науки України» нагородила трудовий колектив дипломом лауреата.

Випускники

 
 

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

  • Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".
Головне меню Підрозділи Музей Нагороди та відзнаки