Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Головне меню Підрозділи Бібліотека Екскурсія бібліотекою

Екскурсія бібліотекою

Зміст статті

Працівники бібліотеки училища докладають досить багато зусиль для покращення довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування користувачів.
На порозі до знань Вас зустрінуть привітною посмішкою та прагненням допомогти!

1У бібліотеці Вас чекають ініціативні працівники – професіонали своєї справи, які завжди поспішають на допомогу студенту. Процес бібліотечного обслуговування досить складний та насичений безліччю спеціальних операцій та процедур, без яких доступ читача до потрібних документів неможливий!

Ми маємо велику надію, що після подорожі нашим сайтом Ви почуватиметесь у стінах бібліотеки впевнено та зможете відшукати саме ту інформацію, яка Вас цікавить!

Розпочнемо наше знайомство з Бібліотекою!

Очолює роботу завідуюча бібліотекою – Зубарєва Тетяна Олексіївна.

Під її керівництвом обслуговування завдяки автоматизації процесу книговидачі стало більш оперативним: зменшились черги, покращилася якість обслуговування та виконання замовлень. Постійно поповнюються виставки літератури з актуальних тем у читальному залі та на абонементі, вчасно і якісно забезпечуються підручниками студенти.

2Довідково-бібліографічне та інформаційне обслуговування читачів здійснює бібліограф – Притуляк Наталія Олександрівна, яка вислухає всі Ваші пропозиції, прохання, спробує вирішити проблему, допоможе Вам знайти найновіші методичні матеріали, нормативні документи та необхідну інформацію в Інтернеті.

Дух перехоплює від казкової оранжереї квітів та вазонів, що заплітає читальні залу. Мабуть, квіти відчувають духовне багатство цього приміщення і гармонічно поєднуються з книгами та журналами в бібліотеці.

Діяльність читального залу спрямована на задоволення потреб навчально-виховного процесу та наукової діяльності необхідною літературою. Через значне збільшення читачів процес комплектування у бібліотеці протягом 2013-2014 звітного року був досить складним. Бібліотекарі Зубарєва Ганна Федорівна, Бондаренко Наталія Миколаївна активно і творчо підходять до наукової та технічної обробки літератури, оптимізуючи шлях книги. Фонд комплектується за замовленнями голів предметно-циклових комісій.

3Робота бібліотеки спрямована на забезпечення інформацією читачів за різними джерелами – це традиційні каталоги, електронний каталог (ЕК), Інтернет Wi-Fi, каталогу періодичних видань.

По ЕК читачі знайомляться зі списками нових надходжень до бібліотеки; здійснюють пошук літератури за ключовими словами, яких в базі вже більше 53000; ведуть пошук літератури за тематичним каталогом бібліотеки; навчальних тестів, робочих програм.

Всі бажаючі можуть отримати літературу вчасно. Для цього необхідно отримати пластиковий читацький квиток, який надає право користуватися фондом бібліотеки, її читальними залами та отримувати літературу на абонементі.

Просторий зручний читальний зал завжди готовий прийняти всіх бажаючих читачів в обійми знань та мудрості. Бібліотекарі завжди привітно обслуговують студентів та допомагають відшукати потрібну інформацію.

Випускники

 
 

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

  • Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".
Головне меню Підрозділи Бібліотека Екскурсія бібліотекою