Балтський педагогічний фаховий коледж

КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Додаткова інформація Педагогічна практика

Педагогічна практика

У системі професійної підготовки майбутніх вчителів початкових класів велике місце займає педагогічна практика. Всі види практики є важливими у формуванні професійних компетентностей, що й складає основу педагогічної майстерності. Саме під час проходження педагогічної практики розвиваються практичні вміння студентів, формується особисте ставлення до світу педагогіки, розвивається професійна культура, творче мислення, індивідуальний стиль професійної діяльності.

1Печарська В.П., викладач вищої категорії, викладач-методист, завідувач навчально-виробничої практикиЗавідувачем навчально-виробничої практики є Печарська Віра Петрівна, яка професійно очолює цю важливу ділянку педагогічної роботи.

Літня практика є першою самостійною педагогічною роботою студентів, де вони вміло поєднують роботу з повною відповідальністю за життя та здоров'я дітей, створюючи умови для цікавого активного відпочинку школярів, залучають до корисних справ, цікавого спілкування. Протягом багатьох років базовими залишаються оздоровчі табори міста Одеси «Космос», «Казковий», «Юний залізничник», «Мрія», «Одіссей»; «Сосновий бір» та «Колос» Вінницької області; «Чайка» Кіровоградської області. У травні 2015 року укладено угоду на проходження педагогічної практики нашими студентами у оздоровчому дитячому таборі «Артек –Карпати - Буковель».

Збагаченню досвіду роботи сприяє практика в українському дитячому центрі «Молода гвардія». Багато наших випускників сьогодні працюють тут педагогами-організаторами, вихователями та вчителями початкових класів.

З училищем творчо співпрацюють всі школи Балтського району, багато шкіл Одеської області та інших областей України. Фахівці початкових класів з великим бажанням передають свою педагогічну майстерність, вчительські поради майбутнім фахівцям. Вже з II курсу студенти залучаються до практичного ознайомлення з професійною діяльністю та переконуються, що доля дітей у руках педагога, в його золотому серці. Саме такими бачать практиканти своїх наставників.

Під час різних видів педагогічної практики студентам надається можливість усвідомити закономірності та принципи навчання і виховання, опанувати професійні вміння і навички, отримати перший досвід практичної діяльності.

Викладачі всіх предметних комісій спільно працюють над реалізацією основної мети практики – творчо використовувати у педагогічній роботі науково-теоретичні знання й практичні навички, набуті в процесі вивчення психолого-педагогічних дисциплін та методик викладання дисциплін початкової школи.

Переддипломна практика. Інструктаж

Пробні уроки. Розклад уроків. Інструктаж

word

Участь у III міжнародній науково-практичній конференції в УДЦ «Молода гвардія»

word

Інструктаж студентів до переддипломної практики 2015 р.

word

Науково-практична конференція по підсумках педагогічної практики

word

План інструктивно - методичного табірного збору «БАРВИСТЕ ЛІТО»

word

Графік занять лабораторій

word

Науково-практична конференція та творчий звіт ІV-го курсу

word

Переддипломна конференція 2018

word

П Л А Н педпрактики

word

Положення

word

стаття Педагогічна практика

pdf

Веселкове літо-2019

pdf

Конкурс лего Bit Sapiens

pdf

Ліга педагогів 2019

pdf

Літня практика

pdf

Переддипломна практика

pdf

Перші дні

pdf

Пробні уроки

pdf

Фото конференція 24.09.2019

pdf

Педагогічна практика

pdf

Підсумкова конференція 22.10.19

pdf

Регіональне методичне обєднання 17.10.2019

pdf

Інструкційний лист практика

pdf

Державний стандарт початкової освіти

pdf

Стандарт учителя початкової школи

pdf

Типова Програма Савченко

pdf

Типова Програма Шияна

pdf

Перші новини з безперервної переддипломної практики

Випускники

 
 

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного фахового коледжу.

Зв'язок з нами

  • Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".
Додаткова інформація Педагогічна практика