Балтське педагогічне училище

ВНКЗ "Балтське педагогічне училище"

Одеської області

Головне меню Приймальна комісія Вітальне слово голови Приймальної комісії

Вітальне слово голови Приймальної комісії

Шановні друзі!

 

1

Пріоритетними напрямками діяльності педагогічного колективу Вищого навчального комунального закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області є реалізація положень Закону України «Про освіту», формування внутрішньої мотивації навчальної діяльності, впровадження в навчально-виховний процес академічної доброчесності, інноваційних технологій та навчальних компетентностей, участь у пілотному проекті «Нова українська школа», інтеграція в Європейський освітній простір, що означає врахування інтересів молоді, створення оптимальних умов для всебічного розвитку та самореалізації кожної особистості. Навчаючись у нашому педагогічному училищі, кожен студент має можливість ефективно реалізувати свій потенціал, втілювати в життя ідеї та мрії, отримати престижну роботу.

Освіта, отримана у Балтському педагогічному училищі, - це запорука високого професіоналізму, досконалого володіння сучасними формами і методами навчання, основами педагогічної майстерності.

Запрошуємо вас стати студентами Вищого навчального комунального закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області і оволодіти потрібною для нашого суспільства професією - вчителя початкових класів для роботи в Новій українській школі

Хай Вам щастить, хай доля буде до Вас прихильною.

 

 

 

З повагою

голова приймальної комісії,

директор училища

 2 С.І.Іванніков 

Випускники

 
 

Підписка на розсилку

Не пропустіть цікаві новини життя Балтського педагогічного училища.

Зв'язок з нами

  • Адреса: м. Балта, вул. Шевченка, 2
  • Телефон: +(380) 04866 22770

Приєднуйтесь до нас

Ми у соціальних мережах, приєднуйтесь і тисніть "лайк".
Головне меню Приймальна комісія Вітальне слово голови Приймальної комісії