• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Участь у обласній олімпіаді з дисципліни "Основи філософських знань"

Оновлено: 22 квіт.

12 березня 2024 р. на базі ВСП «Одеський технічний фаховий коледж» за допомогою засобів дистанційного навчання відбулася обласна олімпіада з дисципліни «Основи філософських знань» серед студентів закладів фахової передвищої освіти Одеської області. Учасники олімпіади виконували завдання на платформі «VSEOSVITA». Від нашого коледжу у даній олімпіаді взяли участь студентки 45 групи Стафійчук Анастасія та Олійник Анастасія. Студентки зайняли І командне місце.

Вітаю та пишаюся нашими студентками.

Дякую їм за відповідальне, добросовісне ставлення до підготовки олімпіади з основ філософських знань.

Бажаю їм подальших успіхів. Тримаємо освітянський фронт! Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Посилання на пост про результати обласної олімпіади з основ філософських знань:https://www.facebook.com/share/maTQ226S1GntA9i1/