• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Участь голови студентської ради у проє’кті програми UPSHIFT

Голова студентського самоврядування КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» Заборська Ксекнія стала частиною неймовірного проє’кту програми UPSHIFT, що дозволяє молодіжним ініціативам стати реальністю! Протягом 4-х днів студентка разом зі своєю командою працювала над проєктом, який змінить наше життя та життя Балтської об’єднаної територіальної громади! Проєкт "Кажи, тебе почують", спрямований на вирішення конфлікту поколінь, а саме на знищення бар’єрів між молоддю та літніми людьми. Мета проєкту: організувати серію заходів для налагодження взаєморозуміння між молоддю та літніми людьми. На буткемпі, який був проведений у місті Одеса, молодь вчилися реалізовувати свої ініціативи, спілкувалися з однодумцями, ділилися досвідом, і насолоджувалися проведеним часом. Дякуючи Збройним силам України у студентки вийшло пройти навчання за методологією UPSHIFT та перетворювати свої ідеї на проєктні пропозиції. Ніщо не зупинить ідею, час якої настав! P.S. Особлива подяка Збройним Силам України, ГО "Потрібні тут", Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії, Сергію Мазуру – Балтському міському голові, Сергію Іваннікову – директору педагогічного коледжу за можливість реалізації мрій!